Pompy FLUX

Pompy zanurzeniowe Flux

Pompa zanurzeniowa Flux

Typ 600

Pompy wirowe zanurzeniowe do zastosowań mobilnych i stacjonarnych typ 600 nadają się szczególnie do przenoszenia większych ilości do napełniania pojemników, zbiorników, otwartych basenów itp. Przekonują najwyższą wydajnością i niezawodnością podczas pompowania i cyrkulacji agresywnych i ściernych cieczy. Przy długościach zanurzenia do 4100 mm można pokryć prawie wszystkie zastosowania. Typ 600 jest dostępny w wersji poziomej i pionowej.

Pompa zanurzeniowa Flux

Typ 700

Wirowe pompy zanurzeniowe typu 700 do zastosowań stacjonarnych imponują wysoką wydajnością i niezawodnością, a nawet nadają się do pracy ciągłej. Ponieważ ani łożysko, ani uszczelnienia nie znajdują się w obszarze cieczowym, pompy charakteryzują się bardzo niskim zużyciem i są zabezpieczone przed pracą na sucho.
Duży wał napędowy pokryty polipropylenem w połączeniu z grubościenną rurą nośną zapewnia bardzo płynną pracę pompy. Taka konstrukcja zapobiega kontaktowi elementów wirujących z obudową pompy i gwarantuje długą żywotność i wydłużone okresy międzykonserwacyjne, nawet w przypadku ciągłego użytkowania.